overlay

Şubat Ayı KKM ve İstasyon Sorumluları Toplantısı.

        112 Acil Ambulans sisteminde sunulan sağlık hizmetinin verimliliğinin arttırılmasına yönelik Şubat Ayı Komuta Kontrol Merkezi ve İstasyon Sorumluları Toplantıları, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi İshak Şan başkanlığında gerçekleşti.

        Başhekim Yardımcımız Dr. Mustafa Çağlı’nın ASOS depo girişi hakkında bilgi verdiği İstasyon Sorumluları Toplantısı'nda, Dr. Uğur Bal tarafından Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca'nın açıkladığı Bilim Kurulu kararları ve Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda "Yeni Koronavirüs" sunumu yapıldı.

        Toplantı sonunda SABİM ve CİMER Birimine katkılarından dolayı teşekkür edilerek, Komuta Kontrol Merkezi ve koordinasyon sorunları ile çözümleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

        Toplantıda Başkan Yardımcımız Uzm. Dr. Eren Usul, İl Ambulans Servisi Başhekimimiz Uzm. Dr. Burak Bekgöz ve Başhekim Yardımcılarımız Dr. Birsen Teke, Dr. Cihan Bicer ve Dr. Mustafa Çağlı ile KKM personelimiz ve istasyon sorumlularımız da yer aldı.

  • IMG_9470.jpg
  • IMG_9477.jpg
  • IMG_9480.jpg
  • IMG_9456.jpg